MAJOITUS 24 ONLINE

Laajennettu Haku

YHTEYSTIEDOT

Himos Keskusvaraamo

Länsi-Himoksentie 4, 42100 Jämsä
Puhelin 020 711 9200
Faksi  358 (0)14 717 5572    
himoslomat@himoslomat.fi
       

HimosLomat Center, vastaanotto

Länsi-Himoksentie 4, 42100 Jämsä
Puhelin 020 711 9210    
vastaanotto@himoslomat.fi
Huoltopäivystys 24 h, 020 711 9213
    
Löytötavarat
Löytötavarat toimitetaan Suomen Löytötavarapalveluun. Puhelinpalvelu ma-pe klo 10 - 18
puh. 0600 03393 (1,97 €/min pvm)
Ailakinkatu 5 E, 40100 Jyväskylä
       

Myyntipalvelu

Myynti / Yritykset & ryhmät
Puhelin 020 711 9222    
himoslomat@himoslomat.fi

Leena Pärnäjärvi
leena.parnajarvi@himoslomat.fi

Katja Minkkinen
katja.minkkinen@himoslomat.fi

Minna Kuivanen
minna.kuivanen@himoslomat.fi
       
Myynti / Ulkomaa, matkatoimistot & matkanjärjestäjät
Puhelin 358 (0)20 711 9230

Katja Minkkinen    
himosholiday@himosholiday.com

Minna Kuivanen    
sales@himosholiday.com
   
Himos Hotelli & Rantamotelli Patalahti    
Majoitusmyynti Keskusvaraamon kautta.    
Puhelin 020 711 9200    
himoslomat@himoslomat.fi
       

Ravintolat

Ravintola Tupa,  Himos Areena
Säyryläntie 445, 42100 Jämsä
Puhelin 020 711 9290    
ravintola@himoslomat.fi

Kaija Syväoja, ravintolapäällikkö        
kaija.syvaoja@himoslomat.fi
Puhelin 020 711 9296
   
Pekka Vuori, keittiöpäällikkö    
pekka.vuori@himoslomat.fi
Puhelin 020 711 9282    
       
Mono Pub & Pizzeria    
Säyryläntie 445, 42100 Jämsä
Puhelin 020 711 9299    
       

Himos Safarit Oy

Harri Haljala    
Puhelin 020 711 9264    
harri.haljala@himoslomat.fi
       
Moottorikelkka- ja mönkijävuokraamo    
Himoksen Keskusvaraamo 020 711 9200 tai 020 711 9260
Länsi-Himoksentie 4, 42100 Jämsä
       

N.C.D. Production Oy

Hannu Haljala    
hannu.haljala@himoslomat.fi
Puhelin 020 711 9265    
   

Himos Mökkipalvelut Oy

Suvi-Sirkku Lindén
asiakkuuspäällikkö, omistajien yhteyshenkilö    
suvi-sirkku.linden@himoslomat.fi
Puhelin 020 711 9268    

Hallinto, reskontrat

Tiina Röman    
tiina.roman@himoslomat.fi
Puhelin 020 711 9267

Hallinto

Tiina Mäntyharju
toimitusjohtaja
Puhelin 020 711 9266
tiina.mantyharju@himoslomat.fi

 

Puheluiden hinnat (jollei toisin mainittu):
Kiinteästä verkosta tai matkapuhelimesta 8,35 snt / puhelu 16,69 snt /minuutti (sis alv 24%)
Ulkomailta tavallinen ulkomaanpuheluhinta